
Часникомасажалка 4-рядна ложки стандарт D=24,5 (ЧС4)
23 300 ₴
- В наявності
- Код: ЧС4
- +380 (99) 184-84-56
Часникомасажалка 4-рядна ложки стандарт D=24,5 (ЧС4)
Спеціальне виготовлення сітківки для використання з потужним мототрактором. Від сітківки «ЧС8» вирізняється конструкцією причіпного пристрою.Грунт вимагає підготовки. Для саджання потрібно використовувати відкалібровані зубки часнику розміром 15-25 мм. Місткість бункера для посадкового матеріалу 10 літрів, кількість бункерів — 4 шт.
Привод механізму дозування від опорно-приводних коліс. Для забезпечення стабільної роботи, на нерівному ґрунті, застосована двовальна система механізму дозування, з розділеним приводом. Крок посадки в низі: 110 мм, 125 мм, 140 мм, регулюється зміною передавального числа на ланцюговому редукторі. Для компенсації довжини ланцюга застосований натяжник. Сошник і загортачі регульовані, глибина посадки 60-80 мм. Ширина міжряджання виставляється в межах: 200-530 мм. Ширина колії 2220 мм.
Для розмітки та вирівнювання рядів встановлений маркер ряду.
Комплектація:
- бункер;
- транспортер;
- рама;
- опорно-приводне колесо;
- ланцюговий привод;
- маркер ряду;
- габаритні розміри: 2380 мм х 1060 мм х 970 мм;
- маса: 81 кг.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ПТМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 970 мм |
| Ширина | 2380 мм |
| Висота | 1060 мм |
| Маса | 81 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 81 |
| Ширина колії, мм | 2220 |
| Продуктивність, га/год | 1 |
| Габаритні розміри: | 2380*1060*970 |
| Ширина міжрядь, мм | 200-530 |
| Норма висіву, шт/м | 7-10 |
| Глибина посадки, мм | 60-80 |
| Об'єм бункерів, л/кг | 10/8 |
| Рекомендована швидкість руху, км/год | 1,5-2 |
| Крок посадки в ряду, мм | 110, 125, 140 |
- Ціна: 23 300 ₴



